top of page

Bierzemy ślub i chcielibyśmy świętować z Wami

Wesele odbędzie się w malowniczych okolicznościach podnóża Sudetów. Jak nakazuje zwyczaj, uroczystość potrwa dwa dni: od soboty, 27 lipca do niedzieli, 28 lipca 2024.

 

Organizujemy transport, wyżywienie, napoje oraz morze alkoholu przez cały weekend. Musicie tylko dotrzeć do Wrocławia w sobotę rano (skąd zabierze Was autokar) lub do Bielawy wczesnym popołudniem.


Zapewniamy zakwaterowanie w sobotę, jednak super by było, gdybyście mogli zostać aż do poniedziałku, aby w pełni cieszyć się drugim dniem (zabawy będzie co niemiara).

Aktualizacja

Zakwaterowanie weselne (sobota i niedziela)

Jak wspomnieliśmy, zapewniamy zakwaterowanie na pierwszą dobę, ale prosimy Was o pokrycie kosztów drugiego noclegu - 300zł od osoby (600zł od pary). Jeśli moglibyście przesłać nam pieniądze do końca maja, bylibyśmy bardzo wdzięczni.

 

Numer Konta
Marta Szymanska

61 1020 5226 0000 6502 0828 3311

Wymagania dietetyczne

Dajcie nam znać, jeśli jesteście weganami, wegetarianami lub pescetarianami oraz o Waszych alergiach pokarmowych. Chcemy Wam zapewnić pełne doświadczenie kulinarne!

Our Story
H+M_Logo.gif

Ślub Marty i Harry'ego

Od soboty, 27. lipca do niedzieli, 28. lipca 2024

 

Bielawa, Polska


Prosimy o potwierdzenie obecności
do 27. sierpnia 2023

annie-spratt-zqydEHovUkE-unsplash (2)_edited_edited.jpg

Lokalizacja

Na ten wyjątkowy weekend wybraliśmy piękny Hotel Dębowy. To ogromna, gotycka rezydencja z wszystkimi nowoczesnymi udogodnieniami, których możesz potrzebować (oraz przydatne do detoksu spa). Co ważniejsze, hotel położony jest na 11 akrach lasu, bez sąsiadów, którzy mogliby narzekać na hałas i podejrzane tańce.

Dojazd

Zorganizujemy transport do miejsca wydarzenia z Wrocławia w dniu uroczystości, a także powrót w poniedziałek. Dla gości hotelowych dostępny jest również parking.

Uroczyste dni

Pierwszy dzień będzie mieszanką angielskich i polskich tradycji, w tym ceremonii, mnóstwa jedzenia, napojów i tańców. A także kolejnych dań, po których nastąpi więcej picia, i oczywiście zabawy. Obiecujemy różnorodność wszystkich tych rozrywek.

Muzyka będzie dobrana ściśle według procesu kuracyjnego Kendala Roy’a.

 

Zadbamy o zaspokojenie potrzeb żywieniowych (nawet skomplikowanych londyńskich diet) i nawyków picia każdego gościa. Impreza potrwa do wczesnych godzin porannych, więc polecamy odpowiedni trening przygotowawczy (uwaga skierowana głównie do gości zagranicznych).

Drugi dzień to wielkie grillowanie i taniec przy dźwiękach muzyki, aby w pełni wykorzystać dużą przestrzeń na świeżym powietrzu (trzymamy wszyscy kciuki za pogodę). Będzie także więcej alkoholu. Nie będzie nas obchodziło, że już Wam wcale nie smakuje. Tradycja to tradycja i nie można się jej sprzeciwiać.

Jak wspomnieliśmy, jeśli chcielibyście zostać do poniedziałku, żeby spędzić całe poprawiny z nami, możecie zarezerwować pokój na dodatkową noc w późniejszym terminie. My na pewno zostajemy!

Dzieci

Zdecydowaliśmy się na ślub bez dzieci. Przepraszamy za wszelkie uniedogodnienia.

Niemowlęta

Jeśli w międzyczasie pojawi się nowy członek rodziny, postaramy się pomieścić Was wszystkich. Dajcie nam znać bliżej terminu.

Wedding
H+M_Logo.gif

Jeśli macie pytania, wyślijcie maila na: martaandharrywedding@gmail.com

bottom of page